Ã–VRIGT / Mattor / Kelim 7448089

nr 744 8089

Kelim

Senneh, tidigt 1900-tal, 49x91

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 27 februari 2012
kl 18:19:08